Нашето училище посреща бъдещите гимназисти.
В Деня на отворените врати седмокласници от ОУ „Константин Костенечки“ – с. Костенец, ОУ „Св. св. Кирил и Методий“ – гр. Костенец, и ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Момин проход посетиха ПГ „Георги Сава Раковски“.
Учениците се запознаха с учебната среда, професиите и възможностите, които гимназията предлага. Срещата премина с много усмивки, интересни разговори и положителни емоции.
Очакваме бъдещите осмокласници отново в ПГ „Георги Сава Раковски“!
Избери своето бъдеще!












