Продължаваме участието си в Международното изложение „Ваканция и СПА“!

Днес в Интер Експо Център, гр. София, посетителите на изложението имаха възможността да се насладят на истинския вкус на Костенец – нашите ученици предлагаха домашно приготвени традиционни зелници, вдъхновени от местните рецепти и кулинарното наследство на община Костенец.
С внимание към всеки детайл и много любов към традициите, нашите млади представители предлагаха ястията, а гостите с удоволствие дегустираха и споделяха своите отлични впечатления.
Особено ни радва, че специални гости на изложението днес бяха:
– г-жа Таня Михайлова – заместник-министър на образованието и науката
– г-н Йордан Ангелов – кмет на община Костенец
– г-жа Маргарита Минчева – заместник-кмет на община Костенец
Радваме се, че сме част от това събитие, съвместно с Община Костенец.